Cirque du Soleil, 27.-30.apríl, 2017, Bratislava, Zimný štadión Ondreja Nepelu

Kúpiť lístok

Pokyny usporiadateľa

Otvorenie štadióna:

Brány Zimného štadióna O. Nepelu budú otvorené vždy hodinu pred začiatkom predstavenia uvedeným na vstupenke. Trvanie každého predstavenia je cca 2hod 15 min (vrátane 15min prestávky).

Organizačné pokyny:

Do priestorov štadióna je vstup možný len s platnou vstupenkou, vrátane detí. Deťom akéhokoľvek veku bez platnej vstupenky nebude umožnený vstup do arény! Vstup do sektorov A, B a na plochu je cez výsuvné schody z ulice Odbojárov (z Nám. pri zimnom štadióne). Vstup do sektoru C (skyboxy) je z Trnavskej cesty. Prístup pre zdravotne hendikepovaných je z ulice Odbojárov (z Nám. pri zimnom štadióne), vstup je označený symbolom.

Parkovanie:

Obmedzený počet parkovacích miest sa nachádza priamo v podzemnej garáži Zimného štadióna O. Nepelu. Odporúčame využiť mestskú hromadnú dopravu, prípadne neďaleké parkovisko AEGON Arény.

Foto a video:

POČAS PREDSTAVENÍ PLATÍ PRÍSNY ZÁKAZ FOTOGRAFOVANIA A FILMOVANIA! POUŽITIE BLESKOV POČAS PREDSTAVENÍ JE VEĽMI NEBEZPEČNÉ A OHROZUJE BEZPEČNOSŤ ARTISTOV POČAS VYSTÚPENÍ. V PRÍPADE PORUŠENIA ZÁKAZU BUDE DIVÁK VYVEDENÝ Z PRIESTOROV HALY!

Bezpečnostné opatrenia:

PRE NÁVŠTEVNÍKOV PLATÍ PRÍSNY ZÁKAZ VNÁŠANIA ALKOHOLU, JEDLA, OMAMNÝCH LÁTOK, FLIAŠ A INÝCH SKLENENÝCH PREDMETOV, ZBRANÍ, KAMIER, FOTOAPARÁTOV A PREDMETOV OHROZUJÚCICH BEZPEČNOSŤ OSTATNÝCH NÁVŠTEVNÍKOV DO PRIESTOROV ZIMNÉHO ŠTADIÓNA O. NEPELU.

ŠATŇA nie je k dispozícii.

PRVÁ POMOC sa bude nachádzať v hale na ploche pod sektorom A10.

Ďakujeme za porozumenie a prajeme príjemný kultúrny zážitok.

Späť na hlavnú stránku