DEPECHE MODE
MAPA ŠTADIÓNA

Depeche Mode, 20.máj 2017 (sobota), Bratislava, Futbalový štadión Pasienky

Kúpiť lístok

Organizačné pokyny

DÁTUM A MIESTO KONANIA KONCERTU

Sobota 20.5.2017, Futbalový štadión Pasienky, Bratislava

Depeche Mode - mapa štadióna

VSTUP NA ŠTADIÓN

Vstup do areálu štadióna je pre všetky sektory len z Trnavskej cesty! Odtiaľ vás navigačné tabule a uvádzači nasmerujú do vášho sektora.

OTVORENIE ŠTADIÓNA A ČASOVÝ HARMONOGRAM

16:30 hod. otvorenie brány štadióna

18:00 – 18:45 hod. F.O.X

19:15 – 20:00 hod. The Raveonettes

20.30 – 22.30 hod. DEPECHE MODE

Rátajte, prosím, s časovou rezervou, nakoľko pred vstupom na štadión budú prebiehať bezpečnostné prehliadky!

BUFETY – platba žetónmi

V bufetoch v areáli štadióna je možné platiť len žetónmi! Budú sa predávať na 4 predajných miestach označených nápisom „ŽETÓNY“. Hlavný stánok bude oproti vstupnej bráne a v areáli budú ďalšie 3 stánky. Žetóny budú balené po 10 ks v hodnote 10€ a 20€. Žetóny, ktoré neminiete sa spätne nebudú dať vymeniť za peniaze!

DOPRAVA A PARKOVANIE

Parkovanie v blízkosti štadióna bude limitované! Odporúčame namiesto vlastného auta využiť mestskú hromadnú dopravu, služby taxi, Hopin, Uber atď.

Mimobratislavským návštevníkom odporúčame zaparkovať:

  • na Zlatých pieskoch (Tesco, Shopping Palace) – vjazd do Bratislavy z diaľnice D1, odtiaľ MHD: električka č. 4 (vystúpte na zastávke Polus City Center, štadión budete mať po ľavej strane v smere jazdy), autobus č. 53 (vystúpte na zastávke Sabinovská, štadión budete mať po pravej strane v smere jazdy), viac info na www.imhd.sk
  • na Ivanskej ceste (Avion Shopping Park), odtiaľ MHD, autobus č. 61 (na Sabinovskú), č. 63 (na Trnavskú)
  • na Rožňavskej (Shopping Park Soravia), odtiaľ MHD: autobus č. 53 (na Sabinovskú)

Ďalšie možnosti parkovania:

  • na Trnavskej ceste (Kaufland, Zimný štadión O. Nepelu – vjazd od ulice Odbojárov a Kalinčiakovej)
  • na Príkopovej (AEGON Aréna)
  • na Tomášikovej: jazero Kuchajda, ŽST BA Nové Mesto alebo pri Klientskom centre

PREDAJ VSTUPENIEK NA ŠTADIÓNE bude prebiehať len pri vstupe z Trnavskej cesty v pokladniach spoločnosti EVENTIM od 15.30 hod.

ÚSCHOVŇA BATOŽÍN je vedľa vstupu na štadión. Kapacita je limitovaná.

BEZPEČNOSŤ

Počas trvania akcie bude štadión prísne strážený súkromnou bezpečnostnou službou. Bude dohliadať na bezpečnosť návštevníkov a dodržiavanie poriadku v mieste konania koncertu. Organizátor si vyhradzuje právo nepustiť na štadión, prípadne vyviesť z areálu, osoby v podnapitom stave alebo zjavne pod vplyvom drog a iných omamných látok, pokiaľ bude ich správanie agresívne a neprimerané. Ide o opatrenie súvisiace s bezpečnosťou ostatných návštevníkov koncertu. Organizátor nezodpovedá za škody spôsobené neprimeraným správaním publika. Organizátor nezodpovedá za stratu a odcudzenie cenností (peňazí, dokladov, šperkov, mobilných telefónov a pod.). Odporúčame si dávať pozor na svoje osobné veci a nenechávať ich bez dozoru.

NEPOVOLENÉ PREDMETY

Do priestorov Futbalového štadióna Pasienky je prísne zakázané nosiť dáždniky (v prípade nepriaznivého počasia odporúčame zobrať si pršiplášť). Tašky, kabelky a ruksaky nesmú mať veľkosť presahujúcu formát A4. Je prísne zakázané vnášať do areálu sklenené nádoby, sklenené fľaše, alkoholické a nealkoholické nápoje, plechovky, jedlo. Pre návštevníkov budú k dispozícii bufety. Na štadión je prísne zakázaný vstup s pyrotechnickými predmetmi, otvoreným ohňom, laserovými svietidlami, kamerami a fotoaparátmi, so zvieratami, s predmetmi ohrozujúcimi bezpečnosť ostatných návštevníkov a je prísne zakázaný vstup so zbraňami akéhokoľvek druhu. Ďakujeme za pochopenie a strpenie pri bezpečnostnej prehliadke pred vstupom na štadión.

INFORMÁCIE PRE ZŤP

Vstup pre ZŤP je cez hlavný vchod, bude označený symbolom. V areáli nasledujte navigácie, cez tunel sa dostanete na plochu, kde bude pod sektorom SH1 vybudovaná platforma.

KONCERT SA KONÁ ZA KAŽDÉHO POČASIA, s výnimkou mimoriadne nepriaznivých udalostí (búrka, víchrica, krupobitie...).

UPOZORNENIE!

Upozorňujeme návštevníkov, aby si vstupenky kupovali iba na oficiálnych predajných miestach, ktoré sú zverejnené na stránke organizátora koncertu www.vivien.sk. Vstup na štadión je povolený len s platnou VYTLAČENOU vstupenkou, vrátane detí. Deťom do 15 rokov bude vstup umožnený len v sprievode dospelých. Ticketdirect/print@home vstupenky musia byť vytlačené na kancelárskom papieri vo formáte A4 s čitateľným čiarovým kódom (nie na fotopapieri). Potvrdenie objednávky ani vstupenky v elektronickej (nevytlačenej) forme nebudú akceptované. Vstupenka oprávňuje len k jednorazovému vstupu na štadión, po odchode zo štadióna vám nebude umožnený opätovný vstup!

DEPECHE MODE AFTER PARTY

Po skončení koncertu bude neďaleko štadióna (cca 2 km) v The Square Club, Tržnica (Trnavské mýto) prebiehať after party fan klubu Depeche Mode Sk. Hrať budú DJs Diablo & Krto & Gabriel.

Späť na hlavnú stránku